preloader

Jednodniowa przygoda Motocykl:

Jesteśmy oficjalnym dealerem Husqvarna Motorcycles, marki o ponad stuletniej tradycji. Dzięki temu możemy zaoferować wam jazdę na motocyklach, których produkcja jest oparta na wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościach zdobywanych przez lata. Husqvarna jest marką mistrzów, dlatego też jesteśmy pewni, że będziesz czerpać radość i satysfakcję z jazdy.

motor pasek

Jednodniowa przygoda
Do Twojej dyspozycji będzie nowy, maksymalnie półtoraroczny motocykl Husqvarna. Jeden trener udziela rad i wskazówek maksymalnie trzem osobom, gwarantujemy także udział czołowego zawodnika Mistrzostw Polski w  Enduro lub Motocross. Ponadto podczas przygody odbywa się symulowany wyścig trenerów i mistrzów po torze oraz profesjonalny pokaz zawodnika Mistrzostw Polski. Wszystkie informacje są przekazywane z godziny na godzinę. Wiadoma jest jedynie data szkolenia. Jedno możemy zagwarantować - dużą dawkę adrenaliny!
Przygoda jest dostosowana do umiejętności uczestnika, mamy też doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z osobami, które nigdy nie siedziały na motocyklu. Wymagamy jedynie umiejętności jazdy na rowerze. W cenę szkolenia wliczony jest nocleg w wybranym przez nas hotelu (min. ****),oraz posiłki.
Cena 3 000 Punktów Adrenaliny
Cena obejmuje jeden dzień adrenaliny i jeden nocleg