preloader

Tygodniowa przygoda Gran Turismo:

Właściciele Dreamcars uwielbiali spędzać czas wolny na podróżach wzdłuż najpiękniejszych dróg na świecie. Podróżowali z miasta do miasta nocując w najdroższych hotelach i bawiąc się na najwyższym poziomie. Ten sposób podróżowania szybko rozprzestrzenił się wśród miłośników luksusowych aut na całym świecie. Nic dziwnego - kto nie chciałby połączyć dobrej zabawy z najwyższą jakością? Właśnie tego możecie doświadczyć podczas naszych przygód. Oferujemy podróż wyjątkowym Dreamcar'em - Chevrolet Camaro 45th Anniversary Special Edition, który pod maską skrywa potężną V8-kę o pojemności 6.4 litra - nic tylko ruszać w drogę!

pasek camaro

Przygoda tygodniowa 
Chciałbyś kiedyś poczuć się jak uczestnik Gran Turismo? Teraz możesz poczuć się dokładnie tak jak oni! Przez tydzień dni możesz oddać się w ręce przygody, wypełniać zadania podróżując z miejsca na miejsce. O każdym elemencie przygody informujemy z godziny na godzinę a realizacja jednego zadania umożliwia rozpoczęcie kolejnego. Gwarantujemy paliwo, noclegi (w hotelach   **** i *****), doświadczenia kulinarne w najlepszych restauracjach oraz rozrywkę na najwyższym poziomie. Każda Przygoda jest szyta na miarę, dostosowujemy ją do Twoich zainteresowań na podstawie wypełnionej przez Ciebie ankiety. Możesz ten czas spędzić w miejscu, w którym czujesz się najlepiej:
w górach, nad jeziorem, nad morzem w wielkim mieście lub na wsi...A wszystko to w rytm silnika Chevrolet Camaro 45th Anniversary Special Edition. Jesteśmy pewni - będzie to przygoda pełna emocji!
Cena 30 000 Punktów Adrenaliny
Cena obejmuje siedem dni adrenaliny i sześć noclegów