preloader

Trzydniowa przygoda Gran Turismo:

Właściciele Dreamcars uwielbiali spędzać czas wolny na podróżach wzdłuż najpiękniejszych dróg na świecie. Podróżowali z miasta do miasta nocując w najdroższych hotelach i bawiąc się na najwyższym poziomie. Ten sposób podróżowania szybko rozprzestrzenił się wśród miłośników luksusowych aut na całym świecie. Nic dziwnego - kto nie chciałby połączyć dobrej zabawy z najwyższą jakością? Właśnie tego możecie doświadczyć podczas naszych przygód. Oferujemy podróż wyjątkowym Dreamcar'em - Chevrolet Camaro 45th Anniversary Special Edition, który pod maską skrywa potężną V8-kę o pojemności 6.4 litra - nic tylko ruszać w drogę!

pasek camaro

Przygoda trzydniowa
Chciałbyś kiedyś poczuć się jak uczestnik Gran Turismo? Przez trzy dni możesz oddać się w ręce przygody, wypełniać zadania podróżując z miejsca na miejsce. O każdym elemencie przygody informujemy z godziny na godzinę a realizacja jednego zadania umożliwia rozpoczęcie kolejnego Gwarantujemy paliwo noclegi (w hotelach **** i *****), doświadczenia kulinarne w najlepszych restauracjach oraz rozrywkę na najwyższym poziomie. Każda Przygoda jest szyta na miarę, dostosowujemy ją do Twoich zainteresowań na podstawie wypełnionej przez Ciebie ankiety. Możesz ten czas spędzić w miejscu, w którym czujesz się najlepiej: w górach, nad jeziorem, nad morzem w wielkim mieście lub na wsi...
A wszystko to w rytm silnika Chevrolet Camaro 45th Anniversary Special Edition. Jesteśmy pewni - będzie to przygoda pełna emocji!
Cena 16 000 Punktów Adrenaliny
Cena obejmuje trzy dni adrenaliny i dwa noclegi